Věrnostní program společnosti Kaziko

 

 

Kaziko a.s. je partnerem nákupní sítě Lyoness, díky které můžete získat
zajímavé rabaty.

Držitelům věrnostní karty Lyoness poskytujeme členskou výhodu 10%
na stavební práce.

 
Lyoness je silné mezinárodní nákupní společenství, které přesvědčí  s rozsáhlou sítí partnerských společností. Navíc podporujete každým nákupem automaticky Lyoness Child & Family Foundation.
 
 

Jaké výhody má Lyoness člen?
Základní princip Lyoness zní: Z každého nákupu peníze zpět. Protože všichni denně nakupujeme a kunzumujeme, je členství v Lyoness ze zásady novou a jednoduchou formou, jak při nakupování ušetřit peníze, resp. zlepšit svůj rozpočet.

Konrétní výhody při každém nákupu přes Lyoness jsou:

Získá rabatové výhody při nákupech u partnerských společností. Celkový rabat přitom závisí na konkrétní partnerské společnosti. 1-2% představuje okamžitou výhodu (Cashback), k tomu se přidávají zbytkové rabaty (Věrnostní výhody).

Zastoupeny jsou téměř všechna odvětví na celém světě (např. potraviny, benzinky, sport, móda, stavebniny, kosmetika, služby všeho druhu, nábytek atd.).
Aktuálně existují čtyři druhy nakupování, při kterých Lyoness členové mohou uplatnit své výhody:

Cashback online obchody
Lyoness členové si mohou vybavit své nákupy 24 hodin denně z pohodlí svého domova, v tisících mezinárodních Lyoness online obchodech. Při tomto druhu nakupování se nákup zaeviduje, rabat partnerské společnosti se zúčtuje a v dalším kroku se připíše z toho vyplývající částka Cashback. Přihlaste se jednuduše na www.lyoness.net.

Partnerské společnosti na Cashback Card
Cashback Card je karta výhod, která slouží k evidenci sumy nákupu a výpočtu výhod, které z toho vyplývají. Je akceptována téměř v celé Evropě množstvím partnerských společností, mezi nimiž jsou i velké koncerny.

Partnerské společnosti na originální poukázky
S originálními poukázkami partnerských společností mohou Lyoness členové své nákupy zaplatit stejně jako s penězi v hotovosti. Poukázky je možno získat v příslušné Lyoness kanceláři a u samostatných prodejních míst poukázek nebo si je člen může objednat telefonicky, online nebo písemně.

Mobile Cashback
S Mobile Cashback mohou členové využívat výhody dokonce i přes Smartphone. Každým dnem přibývají partnerské společnosti, které společně s Lyoness umožňují členům tuto inovativní možnost nakupování.

Co je to nákupní společenství Lyoness?
Lyoness je mezinárodní nákupní společenství. Každý se může zdarma a nazávazně zaregistrovat a stát se částí této celosvětové sítě. Výhoda pro všechny členy je v tom, že získají z každého nákupu, který učiní u jedné z partnerských společností, rabat, který je jakožto Lyoness Cashback převeden na osobní konto.

Jak funguje Lyoness?
Lyoness partnerské společnosti poskytují Lyoness členům rabaty. Prostřednictvím spojení mnoha spotřebitelů se vytváří vyšší nákupní síla, čímž partnerské společnosti docílí vyšších obratů, protože Lyoness členové je přednostně vyhledávají díky podstatné výhodě těchto rabatů. Doporučí-li člen Lyoness výhody dále a registruje další členy u Lyoness, obdrží tzv. „Přátelský bonus“: Ze všech nákupů přímo doporučených členů obdrží 0,5% z nákupní sumy. Doporučí-li tito členové také Lyoness dále, obdrží člen navíc 0,5% z nákupů těchto nepřímých doporučení.

Lyoness International AG a Lyoness Child & Family Foundation
Lyoness se od svého založení v roce 2003 velmi rychle vyvíjel a vytvořil mezinárodní síť. Možnosti při nakupování jsou neomezené, a to z hlediska jednotlivých odvětví i z hlediska zemí: Lyoness člen může nakupovat u každé Lyoness partnerské společnosti a obdrží dohodnutou částku rabatu.
Mimořádným plusem je i charitativní aktivita všech členů. Část všech nákupních obratů jde přímo na Child & Family Foundation (www.lyonessfoundation.org), čímž každý člen automaticky poskytuje příspěvěk na charitativní projekty. Peníze se používají stejným dílem na národní a mezinárodní projekty, to vše pod jedním mottem: „Zajistit vzdělání, zachovat život“.
Tato angažovanost představuje trvalou a efektivní kombinaci ekonomického úspěchu a sociální odpovědnosti („Corporate SocialResponsibility“).